*** Hotel Krystal /ubytovanie Praha 6-Veleslavin

Hotel Praha 6-Veleslavin Krystal
 
Hotel CDMS Krystal (Centrum doktorandských a manažérskych štúdií) tento moderný trojhviezdičkový hotel s rozsiahlym kongresovým centrom ponúka lacné ubytovanie v Prahe, .

Praha hotel Krystal poloha
Poloha na okraji chráneného prírodného územia Divoká Šárka, blízky športovo rekreačný areál Džbán s kúpaliskom, ľahká dostupnosť letiska Praha - Ruzyne i metra A - Dejvická, predurčuje hotel Krystal ako ideálne miesto pre ubytovanie turistov, obchodnej klientely, skupín a najmä na organizáciu kongresov, sympózií a odborných školení v Prahe.

Hotel Krystal ubytovanie v Prahe
V jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách a apartmánoch s vlastným WC a kúpeľňou, chladničkou, TV so satelitným príjmom, rádiom, telefónom a balkónom je hosťom k dispozícii 760 lôžok.

Vybavenie izieb hotela Krystal ***
Vlastná kúpeľňa s vaňou či sprchovacím kútom a WC, farebný televízor so satelitným príjmom, telefón s možnosťou priamej voľby, rádio, chladnička a samostatný balkón.

Služby hotela Krystal *** v Prahe
 24 hodín služby recepcie, zmenáreň, vlastný taxi servis, sprostredkovanie prenájmu osobných áut, konfirmácia leteniek, bezpečnostné schránky v recepcii, predajňa suvenírov s prístupom na internet pre hostí, predaj lístkov, telefónnych kariet, pohľadníc, turistické informácie a poznávacie výlety po Prahe aj po ČR. Okrem ubytovania v Prahe poskytuje hotel aj možnosť parkovania v garáži a na uzavretom parkovisku až pre 90 áut.

Reštaurácia v hoteli Krystal *** Praha
Gastronomické služby v CDMS Krystal zabezpečuje reštaurácia s kapacitou 160 miest. Tu sú tiež hosťom podávané raňajky formou bufetu. Pre milovníkov dobrého jedla a kvalitných nápojov, posedenie pri dobrej káve alebo pre obchodné stretnutia sú k dispozícii tiež Česká krčmička v štýle tradičnej českej kuchyne, a Lobby bar podávanie teplých a studených nápojov.

Hotel Krystal Kongresy v Prahe
Kongresovú časť CDMS Krystal tvoria moderná aula pre 250 osôb (veľkoplošná videoprojekcia, filmová projekcia 16/35 mm, tlmočnícke kabíny pre simultánne tlmočenie, zvukotechnika atď) a ďalšie posluchárne pre 10 - 100 osôb vybavené modernou audiovizuálnou technikou s možnosťou projekcie zo všetkých dostupných médií . Variabilita usporiadania podľa požiadavky klienta je samozrejmosťou.
Hotel Praha 6-Veleslavin Krystal - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - hotel má reštauráciuHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - golfHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - k dispozícii kavareňHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - tenis - v blízkosti hotelaHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 6-Veleslavin Krystal - v izbach je telefon